myszki
Bezprzewodowa mysz MS5320W
- Model:
MS5320W
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
122,53 zł / szt
150,71 zł brutto
Bezprzewodowa mysz Dell do wielu urządzeń - MS5320W
Za pomocą tej rzeźbionej wielourządzeniowej myszy bezprzewodowej Dell MS5320W możesz bezproblemowo pracować z trzema urządzeniami. Dzięki długiemu 36-miesięcznemu czasowi eksploatacji baterii nie musisz martwić się o ich wyczerpanie ani o wymianę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Model | MS5320W |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary |
|
| Waga | 84 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 202 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 90 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |