Betoniarka 29 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04403
- Pełna specyfikacja
Kolorowa betoniarka o długości 29 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko posiada z boku pokrętło, dzięki któremu można obracać bębnem. Figurka w zestawie.
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 250 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04403 |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29x18x16 cm |
| Wysokość | 18 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Szerokość | 25 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |