Gaming
Baza kierownicy T300 Servo Base PC PS
- Kąt obrotu (maks.): 360
- Waga: 5
- Połączenie: Przewodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
964,24 zł / szt
1 186,02 zł brutto
Baza kierownicy 1080 ° Force Feedback z bezszczotkowym silnikiem klasy przemysłowej
- Bezszczotkowy serwomotor klasy przemysłowej
- Niezwykle responsywne i realistyczne efekty Force bez opóźnień
- Nowy, zoptymalizowany mechanizm z dwoma pasami bez tarcia
- Płynna i gładka akcja - Super cichy system
- Kąt obrotu regulowany do 1080 °
Kompatybilny również z PC
Zgodność z komputerami PC (Windows XP / Vista / 7/8) zapewniona dzięki sterownikom Thrustmaster dostępnym do pobrania ze strony http://ts.thrustmaster.com/. Sterowniki pozwalają również zawsze mieć dostępną najnowszą wersję oprogramowania układowego dla rozstawu kierownicy wyścigowej.
Oficjalna licencja PS4 / PS3
- Automatycznie rozpoznawane na PlayStation4
- Przełącznik wyboru PS4 / PS3 (dla optymalnej kompatybilności w obu systemach)
- Kompatybilny z menu konsoli
- Kompatybilny z oficjalnymi przyciskami (SELECT / SHARE - START / OPTIONS - PS) na odłączanych kołach Thrustmaster
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Kąt obrotu (maks.) | 360 |
| Waga | 5 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 4 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 350 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |