pojazdy
Batman 1989 Batmobile 1/24
- Nr katalogowy:
2253215002
- Rodzaj: Samochody
- Skala: 1:24
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,92 zł / szt
98,30 zł brutto
Batman 1989 Batmobile 1:24
Metalowy model Batmobila z filmu z 1989 r., w którym główne role odegrali Michael Keaton i Jack Nicholson. Model posiada otwierane drzwi oraz metalową figurkę Batmana.
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 310 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JADA TOYS |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2253215002 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Tak |
| Marka | Batman |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15.24 x 30.48 x 11.43 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |