edukacyjne
Robot edukacyjny Step
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-PL77397
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
334,30 zł / szt
411,19 zł brutto
Step to wyjątkowy, przyjazny mówiący robot edukacyjny, który uczy dzieci podstawowych umiejętności w prosty i skuteczny sposób! Przedstawiony za sprawą produktu program edukacyjny jest skuteczny pod względem dydaktycznym i oferuje wiele edukacyjnych zajęc. Nauka przebiega krok po kroku z poszanowaniem tempa przyswajania informacji przez dziecko.
Tematy, które poruszane są podczas zabaw to:
- Litery i cyfry
- Zwierzęta
- Środki transportu
- Jedzenie
Podczas zabawy dziecko nie tylko poznaje słowa i ciekawostki na dany temat, ale również uczy się je rysować, krok po kroku, mając czas na kopiowanie poszczególnych części rysunku na swoją kartkę.
| Waga | 1322 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 180 x 264 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-PL77397 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Roboty |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 26 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |