baterie/akumulatory
Baterie 4P AAA USB-C
- Pasuje do:
Uniwersalne
- Czas ładowania: 1
- Wymiary:
44 x 10 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
68,05 zł / szt
83,70 zł brutto
Akumulatory AAA USB-C - niebieskie
Zestaw 4 akumulatorów AAA z możliwością ładowania przez USB-C, zapewniających zrównoważone źródło energii.
Lepsze baterie
Ładowalne bezpośrednio za pomocą dołączonego kabla USB-C 4 w 1, ten 4-pak akumulatorów AAA eliminuje potrzebę kupowania baterii jednorazowych lub nawet tradycyjnej ładowarki. Dzięki aż do 800 cyklom ładowania są to akumulatory, które nie przestają działać!
Szybkie jak błyskawica
Baterie są gotowe do użycia w mgnieniu oka. W pełni ładują się w ciągu godziny. Lampka informuje, kiedy są w trakcie ładowania lub są już w pełni naładowane.
| Waga | 67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 95 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalne |
| Czas ładowania | 1 |
| Wymiary | 44 x 10 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozmiar | AAA |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |