bączki
Bąk Farma 13 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52412
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
18,24 zł / szt
22,44 zł brutto
Śliczny bąk z rysunkiem farmy o średnicy 13 cm
Ta od pokoleń znana zabawka, w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, zaciekawi każde dziecko. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesiąca życia.
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52412 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary | Średnica: 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |