Pralka WW70AGAS21AH
- Poziom hałasu: 72
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
Ecobubble
Ciesz się skutecznym praniem nawet w niskich temperaturach. Technologia EcoBubble wytwarza aktywną pianę, która szybciej wnika w tkaniny i nawet o 24% skuteczniej usuwa zabrudzenia*. Co więcej rozwiązanie to redukuje zużycie energii nawet o 70%, a także chroni kolor i strukturę tkanin, nawet o 45,5% efektywniej dbając o ubrania.
Higieniczna para
Dzięki zastosowaniu pary podczas cyklu prania, zabrudzenia będą dokładnie usunięte, a Twoje ubrania higienicznie czyste. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Para uwalniana jest z dołu bębna przesiąkając tkaniny i rozbijając uporczywe zabrudzenia. W ten sposób pozbędziemy się nawet trudnych plam i aż do 99,9% bakterii i alergenów.
Silnik Digital Inverter
Wykorzystywane są w nim mocne magnesy, aby zapewnić cichszą, wydajniejszą i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki temu oferuje również najdłuższą na rynku trwałość i 20-letnią gwarancję.
Czyszczenie bębna
Zadbaj o higieniczną czystość bębna pralki. Program Czyszczenie bębna usuwa aż do 99,9% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach bez konieczności użycia detergentów. Pralka sama sygnalizuje, że wnętrze pralki wymaga czyszczenia.
Szuflada StayClean
Szuflada StayClean pozostaje higienicznie czysta bez konieczności jej ręcznego mycia. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą usuwa dokładnie pozostałości środków piorących, pozbywając się osadów.
Aktywna piana
Idealna czystość ubrań, nawet tych mocno zabrudzonych. Funkcja aktywnej piany pomaga usunąć różnorodne, trudne do usunięcia plamy m.in. z krwi, herbaty, wina, produktów do makijażu czy trawy. Ubrania są namaczane w aktywnej pianie przed rozpoczęciem cyklu prania, co pozwala łatwo i skutecznie usunąć zanieczyszczenia z ubrań.
| Waga | 57000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 650 x 780 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Poziom hałasu | 72 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| Programy i opcje prania | Wirowanie |
| WiFi | Nie |
| Waga | 55 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 850 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 600 |
| Głębokość | 450 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |