torby/etui/plecaki
BackPack Active 14-15.6'' black/black
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej 14-15.6"
- Wymiary:
- Wewnętrzne: 85 x 265 x 40 mm (maksymalny wymiar notebooka)
- Zewnętrzne: 330 x 480 x 190 mm - Waga: 0.8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
170,50 zł / szt
209,72 zł brutto
Diciota Plecak Active
- Na notebooki o przekątnej: 14-15.6''
- Przegroda na tablet do 10.1"
- Materiał: Poliester
- Pojemność: 20 l
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 14-15.6" |
| Wymiary | - Wewnętrzne: 85 x 265 x 40 mm (maksymalny wymiar notebooka) |
| Waga | 0.8 |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 3 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 340 x 485 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |