RC
Auto sportowe R/C TFB czerwone
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
65,00 zł / szt
79,95 zł brutto
Funkcje:
- Pełen zakres jazdy
- Działające przednie i tylne światła
- Ustawianie zbieżności kół
- Gumowe opony
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 163586 |
| Rodzaj | Samochody |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:14 |
| Wymiary | 35 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 46 x 20 x 15 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 975 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 460 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |