akumulatory/baterie
Akumulator żelowy 12V 7.0Ah XTREME
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
102 x 147 x 63 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 28 w magazynie
31,91 zł / szt
39,25 zł brutto
Akumulator żelowy 12V 7.0Ah XTREME
Akumulator żelowy wyprodukowany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat). Wysoka jakość wykonania płyt ołowiowych oraz elektrolitu zapewnia niezawodność zasilania większości systemów podtrzymywania napięcia takich jak UPS czy systemy zasilania awaryjnego.
Zastosowanie:
- Systemy alarmowe
- Systemy telewizji kablowej
- Wyposażenie telekomunikacyjne
- Wyposażenie kontolne
- Systemy ochrony
- Wyposażenie medyczne
- UPS
- Zasilanie awaryjne
- Zabawki
Cechy ogólne:
- Bezobsługowy
- Konstrukcja uniemożliwiająca wyciek elektrolitu
- Hermetyczna obudowa
- Zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed eksplozją
- Wysoka jakość i niezawodność
- Wyjątkowo silna właściwość odzyskiwania mocy
- Niska charakterystyka samorozładowania się
- Możliwość instalacji w wielu pozycjach
| Waga | 2008 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 102 x 147 x 63 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |