akumulatory/baterie
Akumulator uniwersalny 12V/7Ah
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
152 x 64 x 94 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
39,87 zł / szt
49,04 zł brutto
Akumulator Gembird BAT-12V7AH dla urządzeń UPS
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 152 x 64 x 94 mm |
| Waga | 2.12 |
| Pozostałe parametry | - Żywotność: 5 lat |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2015 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 150 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |