akumulatory/baterie
AKUMULATOR HRL634WF2 6V 34WATT 9Ah
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla ładowania: -15 ~ 40 stopni C
- Dopuszczalny zakres temperatur dla przechowywania: -15 ~ 40 stopni C
- Zalecany zakres śred
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
72,84 zł / szt
89,59 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 151 x 32 x 94 mm |
| Waga | 1.32 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 6 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1329 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 x 150 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |