akumulatory/baterie
Akumulator AGM 6V 5Ah
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
70 x 47 x 101 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,74 zł / szt
35,35 zł brutto
Akumulator żelowy 6V 5Ah
Akumulator AGM Green Cell o napięciu 6V to wykonany z wysokiej jakości materiałów model przystosowany zarówno do pracy buforowej, jak i cyklicznej. Akumulator oparty jest na technologii AGM, co oznacza, że elektrolit wchłonięty jest w separator z włókna szklanego, co uniemożliwia jego wyciek. Dzięki temu akumulator może pracować w wielu pozycjach, nie tylko pionowej. Jest to świetna, znacznie bezpieczniejsza alternatywa dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych.
- Maksymalne bezpieczeństwo użytkowania dzięki konstrukcji uniemożliwiającej wyciek elektrolitu
- Całkowicie bezobsługowa praca akumulatora przez długi czas (aż do 5 lat)
- Niezawodność działania - odporność na wibracje, praca w każdej pozycji, w szerokim zakresie temperatur przy zachowaniu wysokiej pojemności
- Idealne rozwiązanie przy pracy buforowej i cyklicznej, szerokie zastosowanie: m. in. zasilacze UPS, zabawki elektryczne, systemy alarmowe, monitoringu, czy urządzenia przenośne
| Waga | 780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 75 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 70 x 47 x 101 mm |
| Waga | 2.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Śruby i nakrętki |
| Napięcie | 6 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |