kostki logiczne
Aktywne centrum zabawy Infantino
- Nr katalogowy:
150306161
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 24 w magazynie
41,90 zł / szt
51,54 zł brutto
INFANTINO AKTYWNE CENTRUM ZABAWY
Aktywne centrum zabawy w kształcie trójkąta z wieloma elementami: różne kształty, koraliki, pokrętła. Nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz. Trójkątny kształt zabawki pozwala na swobodne zabranie jej ze sobą i przenoszenie. Każda strona to inna zabawa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 150306161 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 20 x 17 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 234 x 245 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |