myszki
Mysz gamingowa GXT924W YBAR+ Biała
- Model:
GXT924W YBAR+
- Przeznaczenie: Gaming
- Rozdzielczość (maks.): 25600
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,55 zł / szt
119,99 zł brutto
Trust Gaming GXT924W Ybar+ Mysz o wysokiej precyzji dla graczy - biała
Mysz o wysokiej precyzji dla graczy z sensorem o rozdzielczości 25 000 DPI i oświetleniem LED w pełnej skali kolorów RGB.
- Sensor wysokiej precyzji o rozdzielczości 25 000 DPI i podkładki o niskim współczynniku tarcia zapewniają
- wysoką szybkość i precyzję ruchów
- Konstrukcja przyjazna dla środowiska; ekologiczne granie dzięki myszy wykonanej w 50% z tworzyw sztucznych z recyklingu
- Graj stylowo dzięki komfortowej myszce z wykończeniem premium
- Sześć programowalnych przycisków z oprogramowaniem - dzięki czemu można przypisać im funkcje według własnych preferencji
- Oświetlenie LED w pełnej skali RGB z regulacją kolorów i dodatkowymi efektami poprawia estetykę stanowiska do grania
- Kabel w plecionce o długości 1,8 m zapewnia bezproblemowe połączenie z komputerem
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | GXT924W YBAR+ |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) | 25600 |
| Podświetlenie | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 123 x 67 x 40 mm |
| Waga | 137 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 180 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 140 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |