uchwyty
Uchwyt na 2 monitory 17-32 max. 9kg
- Przeznaczenie: Monitory
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Przekątna ekranu (maks.): 32
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
99,37 zł / szt
122,23 zł brutto
Uchwyt na biurko z podwójnym ramieniem na dwa monitory (obrót, pochylenie, reg. wysokości), 17-32, do 9 kg
- Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego zamocowania na biurku
- Praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu
- Działa z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32 ")
- Kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
- Instalacja: zacisk, przelotka
- Sugerowana grubość biurka: Zacisk: 10 ... 85 mm, Przelotka: 10 ... 40 mm
- Zarządzanie kablami:
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 9 |
| Regulacja w pionie | 45 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Obrót | 180 |
| Wymiary | 116 x 146 x 957 mm |
| Waga | 3.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 3850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 445 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |