bluetooth
Adapter Bluetooth 4.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Zasięg: Klasa 1. - 100m
- Wymiary:
8x15x20mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
54,71 zł / szt
67,29 zł brutto
Niewielki adapter USB modułu Bluetooth 4.0 umożliwiający bezprzewodowe podłączenie urządzenia typu smartphone do laptopa
- Najnowsza technologia niskiego poboru energii oraz 15 m zasięgu bezprzewodowego*
- Niewielki rozmiar; podłącz i już nie odłączaj
- Współpracuje również ze starszymi wersjami technologii Bluetooth
* współpracuje z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth 4.0 Low Energy Mode
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 175 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Zasięg | Klasa 1. - 100m |
| Wymiary | 8x15x20mm |
| Waga | 17 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 175x95x17 mm |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 1.2 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |