panele/pulpity
Stream Deck Mini Discord
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Kontrolery: 6 x Przycisk
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
218,11 zł / szt
268,28 zł brutto
STREAM DECK MINI: DISCORD EDITION
Wzięliśmy naszego ukochanego Mini, zanurzyliśmy go w wiadrze blurple i posypaliśmy odrobiną magii Discord. Sześć konfigurowalnych klawiszy daje ci kontrolę jednym dotknięciem nad mikrofonem, soundboardem i wszystkim, co lubisz - od muzyki po gry. To jak mieć Discord na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu każda rozmowa grupowa i każda sesja grania idą gładko.
DISCORD OD WEWNĄTRZ I Z ZEWNĄTRZ
Twój Stream Deck przychodzi z podstawami Discord gotowymi do działania. Ale po co kończyć na podstawach, skoro można zrobić dużo więcej?
MIESIĄC NITRO
Dorzucony gratis miesiąc Discord Nitro, bo czemu nie? Większe uploady, emoji wszędzie i wszystkie premium perki - jakby to urządzenie mogło być jeszcze lepsze.
| Waga | 275 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 130 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELGATO |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kontrolery | 6 x Przycisk |
| Wymagania systemowe |
|
| Wymiary | 84 x 60 x 58 mm |
| Waga | 160 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |