przełączniki
Przełącznik 4-portowy PS/2-USB VGA/Aud KVMP W/OSD
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Maks. liczba urządzeń: 4
- Hot Swap: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
472,30 zł / szt
580,93 zł brutto
- 4-portowy przełącznik KVM z obsługą USB 2.0 oraz dźwięku stereofonicznego w układzie 2.1
- Kontrolowanie 4 komputerów i 2 dodatkowych urządzeń USB za pomocą jednej konsoli
- Wbudowany 2-portowy koncentrator USB 2.0
- Zgodność z normą USB 2.0
- Podwójny interfejs, zapewniający obsługę komputerów z klawiaturami i myszami PS/2 lub USB
- Obsługa dźwięku pełne pasmo przenoszenia tonów niskich, zapewniające dobrą jakość w systemach stereofonicznych w układzie 2.1
- Porty audio konsoli na panelu przednim łatwy dostęp, przydatny szczególnie korzystającym z telefonów IP
- Niezależne przełączanie aktywnej konsoli KVM, aktywnego łącza USB, aktywnego kanału audio
- Wysoka jakość obrazu: rozdzielczość 2048 x 1536; DDC2B
- Obsługa rozdzielczości panoramicznych
- Wybór komputera za pomocą przycisków na panelu przednim, wielojęzycznego menu ekranowego (OSD), skrótów klawiszowych oraz myszy
- Obsługa wielu platform: Windows, Mac i Sun
- Emulacja/obejście portu myszy konsoli pełna obsługa sterownika myszy oraz myszy wielofunkcyjnych
- Video DynaSync zapisywanie danych EDID (Extended Display Identification Data) monitora konsoli, zapewniające optymalne dobieranie rozdzielczości ekranu
- Kompletna emulacja klawiatury, zapewniająca rozruch systemów bez zgłaszania błędów
- Obsługa i emulacja klawiatury SUN/Mac*
- Tryb Auto Scan ułatwiający monitorowanie komputerów
- Wyświetlacz LED do łatwego monitorowania statusu
- Łatwa instalacja nie jest wymagane oprogramowanie
- Możliwość uaktualnienia oprogramowania sprzętowego
*1. Klawiatury SUN/Mac są emulowane przez kombinacje klawiatur PC.
2. Klawiatury Sun/Mac działają tylko z odpowiednimi do nich komputerami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 8x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Wymiary | 210 x 88 x 55.5 mm |
| Waga | 0.78 |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy: DC5.3V:2.8W:39BTU/h |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Waga | 2019 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 290 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |