smartfony
Smartfon WP38 6/256GB zielony
- Model:
WP38
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
650,00 zł / szt
799,50 zł brutto
| Waga | 590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OUKITEL |
|---|---|
| Model | WP38 |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 6 |
| Aparat - Przód | 5 |
| Aparat - Tył | 13 |
| Aparat - Tył 2 | 2 |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Obsługa 5G | Nie |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Procesor | Quad Core |
| Złącza | microSD |
| Waga | 365.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 10600 |
| Czas rozmów (maks.) | 45 |
| Czas czuwania (maks.) | 1400 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Kamera przednia
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 172.2 |
| Szerokość | 80.7 |
| Głębokość | 17.1 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Transmisja danych | GPRS |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Przekątna ekranu | 6,52'' |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 |
| System operacyjny | Android 13 |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |