edukacyjne
Zrób To Sam nauka o dynamice
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
3355
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,99 zł / szt
35,66 zł brutto
"Poznaj zasady dynamiki Newtona i dowiedz się jakiej potrzeba siły by wprawić w ruch mikro rakietę, która wylatuje w powietrze na 6 metrów, rakietową wyścigówkę, która mknie po podłodze i szybowiec, który mknie po niebie. 3..2..1.. Start!
Jak to możliwe? Kiedy naciskasz energicznie na pompkę, sprężasz powietrze które znajduje się w środku. Powoduje to nagły wzrost ciśnienia w mieszku. Powietrze to przemieszcza się z impetem przez rurkę tworząc w niej tak samo wysokie ciśnienie. Wysokie ciśnienie w rurce wypycha nasadzoną na nią rakietę i napędza rakietę do przodu.
| Waga | 128 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 213 x 163 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3355 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17x22x6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |