zmywarki
Zmywarka zintegrowana 45 cm CDIH 2D949
- Poziom hałasu: 49
- Klasa głośności: C
- Liczba programów: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 025,23 zł / szt
1 261,03 zł brutto
| Waga | 40000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 500 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 49 |
| Klasa głośności | C |
| Liczba programów | 7 |
| Trzeci kosz | Nie |
| Funkcje zmywarki | Wskaźnik soli |
| Ilość temperatur | 4 |
| Programy zmywania | Zoom 32 min 45°C |
| Waga | 36 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 45 |
| Głębokość | 55.5 |
| Klasa energetyczna | E |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 9 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |