zmywarki
Zmywarka SPV4HKX10E
- Poziom hałasu: 44
- Klasa głośności: B
- Liczba programów: 6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 459,10 zł / szt
1 794,69 zł brutto
Zmywarka SPV4HKX10E
- ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
- Regulowana wysokość górnego kosza: oferuje dodatkową przestrzeń, szczególnie dla wysokich naczyń.
- Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 44 dB.
- Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.
- Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji dostępne za dotknięciem jednego przycisku.
| Waga | 29300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 448 x 815 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 44 |
| Klasa głośności | B |
| Liczba programów | 6 |
| Trzeci kosz | Nie |
| Wymiary w zabudowie |
|
| Funkcje zmywarki | Zdalny start |
| Programy zmywania | Cichy 50°C |
| Waga | 29.3 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 44.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | E |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |