Zmywarka SPV2IKX10E
- Poziom hałasu: 48
- Liczba programów: 5
- Trzeci kosz: Nie
- Pełna specyfikacja
Zmywarka Home Connect z redukcją hałasu w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect.
- Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
- Regulowana wysokość górnego kosza: oferuje dodatkową przestrzeń, szczególnie dla wysokich naczyń.
- Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów
- InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką informujące czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.
- AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym gwarantują perfekcyjnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.
Sensor załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.
| Waga | 28300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 680 x 870 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 48 |
| Liczba programów | 5 |
| Trzeci kosz | Nie |
| Ilość temperatur | 4 |
| Funkcje zmywarki | Suszenie Extra |
| Programy zmywania | Intensywny 70°C |
| Waga | 26.64 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 44.8 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | F |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Pojemność | 9 kompletów |
| Zużycie wody | 9,5 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |