zmywarki
Zmywarka SMS4HMI07E 3 kosz
- Poziom hałasu: 42
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
1 842,40 zł / szt
2 266,15 zł brutto
Zmywarka SMS4HMI07E 3 kosz
- ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
- Rackmatic: regulowana wysokość kosza zmywarki usprawnia mycie wysokich naczyń.
- Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 42 dB.
- Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.
- Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji dostępne za dotknięciem jednego przycisku.
| Waga | 36800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 665 x 635 x 860 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 42 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcje zmywarki | Zdalny start |
| Programy zmywania | Auto 45-65°C |
| Waga | 50.6 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | D |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |