zmywarki
Zmywarka SMI4ECS28E
- Poziom hałasu: 42
- Klasa głośności: B
- Trzeci kosz: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
2 999,50 zł / szt
3 689,38 zł brutto
Zmywarka SMI4ECS28E
- Green Collection: wykorzystanie stali wyprodukowanej przy niskiej emisji CO2. Dla mniejszego śladu węglowego.
- Kosze Flex: elastyczne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające załadunek naczyń.
- Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 42 dB.
- ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
- Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy.
| Waga | 38000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 670 x 660 x 870 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Poziom hałasu | 42 |
| Klasa głośności | B |
| Trzeci kosz | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Programy zmywania | Auto 45-65°C |
| Funkcje zmywarki | Silence on demand |
| Waga | 35.6 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 57.3 |
| Klasa energetyczna | A |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 9 L |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Data Act | Informacje dostępne w karcie produktu na stronie: Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |