zmywarki
Zmywarka przemysłowa EDM5DU BP
- Wymiary kosza: 50 x 50 cm
- Wysokość otworu wsadowego: 33
- Czas trwania cyklu: 180
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
4 950,59 zł / szt
6 089,23 zł brutto
Zmywarka przemysłowa EDM5DU BP
- Zmywarka zaprojektowana do intensywnego użytkowania
- Najwyższej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 z zaokrąglonymi narożnikami
- Produkcja we Włoszech
- Certyfikat GS-TUV dla bezpieczeństwa mechanicznego i elektrycznego
- Sterowanie mechaniczne
- Zbiornik myjący jednopanelowy
- Wbudowany dozownik nabłyszczacza
- Górne ramię myjące
- Standardowa rura przelewowa
- Pompa spustowa
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Wymiary kosza | 50 x 50 cm |
| Wysokość otworu wsadowego | 33 |
| Czas trwania cyklu | 180 |
| Rozdaj | Do szkła |
| Waga | 47 |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Kosz na naczynia |
| Wysokość | 82.5 |
| Szerokość | 56.5 |
| Głębokość | 61 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 55000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 700 x 880 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |