podstawki/podstawki chłodzące
Ziva Laptop cooling stand
- Hub USB: 1 port
- Liczba wentylatorów: 1
- Chłodzenie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,94 zł / szt
35,60 zł brutto
Podstawka chłodząca do laptopa, z podświetlanym wentylatorem — zapewnia komfort pisania
- Duża powierzchnia (330 × 250 mm) do umieszczenia laptopa o przekątnej do 16”
- Chroni laptop przed przegrzaniem
- Płyta górna z metalowej siatki zapewnia optymalny przepływ powietrza
- Atrakcyjne niebieskie podświetlenie
- Nachylona podstawa ułatwia pisanie na klawiaturze
- Zintegrowane miejsce na kabel
- Dodatkowy port USB
| Waga | 518 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 335 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Hub USB | 1 port |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |