torby/etui/plecaki
Zestaw Value Toploading (mysz + torba)
- Model:
Optical Wired
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,90 zł / szt
73,68 zł brutto
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 340 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Model | Optical Wired |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 |
| Separator | Torba |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 29.5 x 41 x 7 cm |
| Waga | 460 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |