zrób to sam
Zestaw Uszyj brelok do kluczy - Tygrys
- Nr katalogowy:
CH221637
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
19,00 zł / szt
23,37 zł brutto
Zestaw Uszyj brelok do kluczy - Tygrys
Stwórz własny brelok z ukochanym zwierzątkiem. Prosta instrukcja i wstępnie przygotowane elementy sprawią, że każde dziecko będzie mogło nacieszyć się własnoręcznie zrobionym breloczkiem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH221637 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Tkanie, haft, szydełkowanie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 7,5 x 7,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Filc |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 75 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |