zrób to sam
Zestaw Szydełkowanie
- Nr katalogowy:
5539
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,99 zł / szt
110,69 zł brutto
Zestaw Szydełkowanie
Naucz się robić na drutach i szydełku z tym luksusowym zestawem, który zawiera łatwe w użyciu narzędzia i szczegółowe instrukcje.
Pozwól rozkwitnąć swojej wyobraźni, tworząc różne włóczkowe projekty.
Integracja sztuki i kreatywności z zabawkami naukowymi ma kluczowe znaczenie dla zrównoważonego uczenia się i pomagania dzieciom w odkrywaniu ich nieograniczonej wyobraźni.
| Waga | 485 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 375 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 5539 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Tkanie, haft, szydełkowanie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37.5 x 28.5 x 6.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |