Zestaw super slime - Arbuz
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem lub brokatem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami - Nr katalogowy:
TU3140
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Zestaw super slime - Arbuz
Zestaw, który zachwyci dzieci, dostarczając im wyjątkowych wrażeń zmysłowych! Z jego składników najmłodsi przygotują SLIMA w turkusowym kolorze, pachnącego słodkim, soczystym arbuzem. Zestaw zawiera także turkusowy brokat mineralny, który sprawi, że SLIME będzie się mienił i błyszczał. Zabawa SLIMEM daje dzieciom wiele radości, pomaga ćwiczyć zdolności manualne i rozwijać zmysły. Samodzielne wykonanie ciągnącej się masy plastycznej, pozwoli dzieciom zaobserwować zjawisko zmiany konsystencji, które zachodzi po dodaniu aktywatora. Taka zabawa rozwija ciekawość dzieci i zachęca je do eksperymentowania.
| Waga | 281 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 70 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3140 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 15 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |