konstrukcyjne
Zestaw startowy Gravitrax PRO
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
22426
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
190,09 zł / szt
233,81 zł brutto
Zestaw startowy Gravitrax PRO
Pokonaj grawitację!
| Waga | 3330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 330 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 22426 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33,8 x 33,8 x 17,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |