konstrukcyjne
Zestaw startowy Georello Tech
- Nr katalogowy:
040-6136
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
60,60 zł / szt
74,54 zł brutto
Zestaw umożliwia stworzenie złożonej trójwymiarowej struktury dzięki połączeniu ze sobą zębatek, które mogą być wprawione w ruch. Dzięki plastikowemu łańcuchowi można wprawić w ruch zębatki, które nie są ze sobą połączone. Jest to świetna okazja by poznać dziecko z zasadami mechaniki podczas jednoczesnej zabawy.
| Waga | 839 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 285 x 365 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-6136 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Dla najmłodszych |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36x 28 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |