zrób to sam
Zestaw Slumi Science - 100 Slimów
- Nr katalogowy:
304-PL109982
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
118,00 zł / szt
145,14 zł brutto
Zestaw Slumi Science - 100 Slimów
Kompletny zestaw zawierający wszystko, co niezbędne, aby odkryć niezwykły świat slimów i stworzyć je samodzielnie! Slumi, edukacyjna i bardzo elastyczna bohaterka, nauczy młodych naukowców jak wykonać 100 różnych rodzajów slimów: gumowych, antystresowych, błyszczących, pachnących, musujących i wiele więcej! Slumi i jej przyjaciele doradzą w jaki sposób połączyć składniki, kolory i różne dekoracje, by stworzyć wyjątkowe nienewtonowskie płyny. Sama zabawa i nauka, bez presji!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL109982 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 8 x 31 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 440 x 315 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |