Zestaw słuchawkowy USB-A G2 Stereo - 428H5AA#ABB
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Złącza: 1 x USB
- Pełna specyfikacja
Zestaw słuchawkowy HP Stereo USB G2
Po prostu podłącz je, aby mówić i słyszeć wyraźnie przez cały dzień. Budowa zapewniająca tłumienie zakłóceń i wygodę oraz łatwe ustawianie dają pewność przechodzenia pomiędzy kolejnymi połączeniami bez zakłóceń i nerwów.
Kontroluj połączenie telefoniczne
Z łatwością przechodź do dowolnego połączenia. Elastyczny pałąk mikrofonu blokuje hałas z tła, aby zapewnić skupienie podczas rozmowy. Wbudowane sterowanie głośnością i wyciszaniem daje użytkownikowi kontrolę nad otoczeniem.
Przytulne i wygodne
Te wytrzymałe nauszniki ze skóry PU zostały zaprojektowane z myślą o całodziennym komforcie. Wystarczy wyregulować pasek na głowę, aby był idealnie dopasowany, dzięki czemu można odbierać i kończyć połączenia przez cały dzień bez zmęczenia.
Proste połączenie z siecią USB-A
Prosta wtyczka USB-A oznacza gotowość do rozpoczęcia rozmowy w kilka sekund, przy stałej wysokiej jakości połączenia i bez strachu o to, że zabraknie energii.
Certyfikat Works With Chromebook
Identyfikator Works With Chromebook na urządzeniu oznacza, że zostało ono zoptymalizowane do pracy z komputerem Chromebook i innymi urządzeniami z systemem Chrome OS. Ciesz się bezproblemową obsługą certyfikowanych akcesoriów Works With Chromebook. Szukaj plakietki Works With Chromebook i miej pewność, że wszystko będzie współdziałać.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 16,5 x 13 x 5 cm (bez mikrofonu z pałąkiem) |
| Waga | 0.09 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 139 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 150 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |