słuchawki
Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 Wired
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
188,59 zł / szt
231,97 zł brutto
Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 Wired
Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 oferuje dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z certyfikatem Discord i TeamSpeak, lekką, wygodną konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX.
- Sterowniki ASUS Essence i technologia hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
- Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 obsługiwany przez Windows Sonic
- Analogowy mikrofon jednokierunkowy z certyfikatem Discord i TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
- Lekka waga 287 gramów i amortyzowany pałąk zapewniają komfort przez cały dzień
- Obsługa wielu platform dla komputerów PC, Mac, tabletów, smartfonów, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Waga | 287 |
| Impedancja | 60 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox One X |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 210 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |