Zestaw słuchawkowy GXT416SM ZIROX Superman
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Zestaw słuchawkowy GXT416SM ZIROX Superman
Zatwierdzone przez bohatera
Oficjalnie licencjonowane - pokaż swoją miłość do Spidermana dzięki kultowym czerwono-niebieskim kolorom i logo, które dodadzą epickiego stylu Twojemu gamingowemu stanowisku. Obowiązkowy gadżet dla każdego fana Supermana!
Lekkie jak piórko
Zirox waży zaledwie 190 gramów, co sprawia, że jego lekka i wygodna konstrukcja jest prawie niewyczuwalna. Dodatkowo potężne przetworniki 50 mm przeniosą Cię prosto w sam środek akcji.
Chłodne i wyraźne brzmienie
Składany mikrofon Zirox chowa się dyskretnie w obudowie słuchawek, a sterowanie głośnością na nauszniku i funkcja wyciszania mikrofonu pozwalają słyszeć i mówić dokładnie to, co chcesz. Regulowany pałąk zapewnia idealne dopasowanie dla każdego użytkownika.
Wieloplatformowa magia
Chcesz grać na PC? A może na konsoli? Żaden problem Zirox jest kompatybilny z wieloma platformami i ma długi, 2-metrowy kabel, który działa z komputerem, kontrolerem konsoli lub dowolnym urządzeniem z wejściem 3,5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 90 |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Wymiary | 200 x 170 x 85 mm |
| Waga | 244 |
| Video | |
| Długość przewodu | 2 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 404 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 163 x 231 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |