Zestaw Skarbonka jednorożec
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
4778
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Zestaw Skarbonka jednorożec
Świetny pomysł na rękodzieło dla miłośników jednorożców. Zaprojektuj swoją własną skarbonkę jednorożca.
Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do udekorowania skarbonki.
| Waga | 325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 183 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 4778 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Skarbonki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 14 x 9.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |