zrób to sam
Zestaw Robot kałamarnica
- Nr katalogowy:
3450
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do sklejania/składania
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
49,99 zł / szt
61,49 zł brutto
Zestaw Robot kałamarnica
Zbuduj realistycznego, zabawnego robota-kałamarnicę, który wibruje wzdłuż blatu stołu.
Daj się zahipnotyzować ruchom poruszających się macek. Nie można powstrzymać się od śmiechu!
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 170 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3450 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 16.5 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |