zawody
Zestaw policjanta
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
121727
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,70 zł / szt
98,03 zł brutto
Idealny zestaw małego policjanta dla każdego dziecka, które chcę się wcielić w stróża prawa.
W zestawie: koszula z krótkim rękawem i paskiem zapinana na rzepy, czapka, odznaka, kajdanki, gwizdek i krótkofalówka.
| Waga | 505 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 440 x 580 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 121727 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Policjant |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 56 x 2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Nylon |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |