zrób to sam
Zestaw Origami - Zoo
- Nr katalogowy:
4764
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do sklejania/składania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
18,99 zł / szt
23,36 zł brutto
Zamień piękny wzorzysty papier we wspaniałe zwierzęta, które znas z zoo. Baw się nimi jak figurkami, używając dodatkowo scenerii, albo postaw na półce i ciesz ich widokiem.
Zestaw zawiera scenerię do zabawy, ponad 30 wzorzystych arkuszy papieru, ruchome oczy i szczegółowe instrukcje.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 4764 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Figurki |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 175 x 172 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |