zabawa w dom
Zestaw naczyń metalowych
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
108872
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,00 zł / szt
46,74 zł brutto
Zestaw naczyń metalowych do herbaty
14 elementów w pięknych kolorach.
| Waga | 561 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 206 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 108872 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Zestawy naczyń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31.5 x 9.5 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |