zrób to sam
Zestaw Moja pierwsza pluszowa torba - Panda
- Nr katalogowy:
CH211752
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,49 zł / szt
47,34 zł brutto
Zestaw Moja pierwsza pluszowa torba - Panda
Ciesz się nauką szycia z zestawem, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz: filc, grubą miękką włóczkę, szydełko i instrukcje krok po kroku. Dzieci mogą stworzyć swoją własną pluszową torebkę. Postępuj zgodnie z instrukcjami używając prostej techniki szycia - wyciągając pętelki.
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 105 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH211752 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Torby, piórniki, portfele, etui |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 11 x 11 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Włóczka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |