gry
Zestaw Mega Evolution Perfect Order Elite Trainer Box
- Nr katalogowy:
10-10372-101
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
155,80 zł / szt
191,63 zł brutto
Puls miasta bije unisono u Pokémonów i ludzi, a porządku strzeże legendarny Pokémon Mega Zygarde ex! Gdy złowrogie siły zostają powstrzymane, przed mieszkańcami miasta rysują się spokojne dni, w tym przed Pokémonami takimi jak Mega Clefable ex, Mega Starmie ex oraz Meowth ex.
| Waga | 685 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 190 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 10-10372-101 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Rodzaj | Strategiczne i ekonomiczne |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16.5 x 18.5 x 8.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |