ozdoby
Zestaw markerów do tatuaży
- Nr katalogowy:
STN5324
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Tatuaże
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,99 zł / szt
34,43 zł brutto
Zestaw markerów do tatuaży
Zestaw pozwala na tworzenie własnych, unikalnych tatuaży. Do wykorzystania są brokatowe tatuaże, szablony, jednobarwne tatuaże, które można pokolorować dołączonymi brokatowymi markerami. Gotowe tatuaże, można ozdobić przyklejanymi kryształkami. Zestaw rozwija kreatywność dzieci, poprzez możliwość tworzenia własnych oryginalnych wzorów.
| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 200 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN5324 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Tatuaże |
| Waga | 137 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 20 x 3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |