Zestaw Mały Detektyw
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
3248
- Pełna specyfikacja
Wytrop fajny zestaw!
Zostań małym detektywem! Wypróbuj zestaw do zbierania odcisków. Odkryj, jak prawdziwi detektywi identyfikują
podejrzanych i zbierają istotne ślady z miejsca popełnienia przestępstwa.
Do Twojej dyspozycji m.in. jest:
- Poręczne pudełko (byś mógł w co schować akcesoria)
- Poduszka z tuszem (jakoś przecież musisz zdejmować odciski palców)
- Szkło powiększające, pędzelek i proszek daktyloskopijny (które ułatwiają Ci pracę detektywa)
Z takim zestawem rozwiążesz każdą zagadkę!
BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!
| Waga | 211 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 170 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3248 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 17 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Karty do zbierania i archiwizowania odcisków |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |