kosmetyki
Zestaw Make Up Magiczny Jednorożec
- Nr katalogowy:
02802
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
63,80 zł / szt
78,47 zł brutto
Zestaw Make Up Magiczny Jednorożec
- Cienie
- Pędzelki
- Wysuwane lusterko
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 02802 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 25,5 x 5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 330 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |