zrób to sam
Zestaw Hybrydowy krab
- Nr katalogowy:
3448
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do sklejania/składania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,99 zł / szt
73,79 zł brutto
Zestaw Hybrydowy krab
Ten sprytny krab hybrydowy czołga się, korzystając z energii słonecznej.
Może być również zasilany bateriami, gdy nie ma światła słonecznego.
Najpierw zbuduj Kraba, a potem obserwuj, jak krabuje na boki!
Zbuduj kraba i obserwuj, jak biega.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3448 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20.6 x 27.6 x 6.1 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 296 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 210 x 275 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |